O nas

Luksusowe jachty i łodzie motorowe

Oferujemy łodzie motorowe z silnikami zaburtowymi i luksusowe jachty motorowe uznanych włoskich i hiszpańskich stoczni. Jesteśmy Autoryzowanymi Partnerami w Polsce reprezentowanych przez nas stoczni i zapewniamy pełną obsługę przed- i po- sprzedażną. W ofercie selveco boats & ribs  znajdziecie Państwo łodzie i jachty o długości od 5  do 35 metrów, zarówno w wersji open, day cruiser, jak też w wersjach kabinowych. Największe i najbardziej luksusowe jachty występują w wersjach z otwartym lub zamkniętym górnym pokładem typu FLY.

Łodzie motorowe RIB / łodzie hybrydowe

W ofercie selveco boats & ribs znajdziecie Państwo pełną gamę łodzi motorowych RIB renomowanych stoczni europejskich w rozmiarze od 19 - 38 stóp co powoduje, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Największe z łodzi motorowych zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo na wodzie oraz możliwość spania dla 2 do 4 osób pod pokładem jak ma to miejsce w klasycznych łodziach laminowanych. Oferujemy łodzie rodzinne, o charakterystyce sportowej lub dla wędkarzy.

FIART P54 - Premiera 2022

Najnowszy produkt ze stoczni FIART - model pod nazwą P54. Zapowiadana jednostka powstająca we współpracy FIART Mare ze studiem projektowym Pastrovich . Projekt już teraz określany jako ponadczasowy i ikoniczny. Prawie 17 metrowa jednostka ma być uosobieniem luksusu, komfortu, przestronnego wnętrza i sportowego charakteru.

"P jak Pasja, która od ponad sześćdziesięciu lat kieruje stocznią Fiart i Pastrovich, eklektyczny genueński architekt morski, który zapoczątkował nowy, rewolucyjny 54-stopowiec, będący obietnicą luksusu, przestrzeni, estetyki i komfortu życia."

Składniki i sekrety tego nowego przepisu można znaleźć w formule, która łączy w sobie piękno, objętość i odwagę.

Pierwsze jednostki dostępne od 10.2022

Zobacz dalej

Cayman 45 Cruiser

Również stocznia Ranieri zapowiedziała nowość 2022 - Cayman 45 Cruiser. Cały projekt jak zwykle w przypadku stoczni Ranieri objęty jest ścisła tajemnicą - nam udało się podejrzeć pierwsze wykonanie i tymi wiadomościami wkrótce się z Wami podzielimy. Na razie jednak musi nam wystarczyć jedynie zapowiedź w postaci grafiki.

Ten nowy projekt będzie największym modelem, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany przez firmę i będzie on wyznaczał przyszłość Ranieri International. Po raz kolejny detale stylistyczne i ciągłe poszukiwanie najbardziej innowacyjnych materiałów oraz bardziej zaawansowanych technik produkcji doprowadziły do realizacji tego nowego projektu, który dzięki bardzo wyrafinowanemu wzornictwu ma na celu połączenie elegancji, komfortu i wydajności.

Zobacz dalej

© 2022 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone