ASTONDOA

Astondoa to hiszpańska firma, która jest dumna z tego, że od czterech pokoleń jest firmą rodzinną. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu w budowie statków, firma nadal jest liderem w branży jachtowej. Firma została założona w oparciu o zasady profesjonalizmu, niezawodności i jakości. Jednak firma nie tkwi w przeszłości. Patrzy w przyszłość, mocno angażując się w rozwój technologiczny, projektowanie i innowacje.

Wszystko musi spełniać najwyższe standardy jakości. Dlatego każde zadanie wykonujemy w naszej stoczni. Wszystkie procesy stolarskie, mechaniczne, poliestrowe i tapicerskie są wykonywane przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

W Astilleros Astondoa budowa jachtu wymaga pasji i kreatywności. Każda jednostka jest projektowana zgodnie z preferencjami każdego nowego właściciela. Są one unikalne i wykonane na zamówienie z wielką dbałością o szczegóły. Żaden z dwóch jachtów Astondoa nie jest taki sam.

W całej swojej bogatej historii firma skupiała się na budowaniu jachtów dostosowanych do potrzeb klienta, a nie na produkcji masowej. Dążenie do zadowolenia ekskluzywnej liczby klientów nadaje sens naszej pracy. Klienci, którzy wybierają Astondoa, mają wyjątkowe postrzeganie wartości, indywidualności i jakości.

W swojej długiej historii firma skupiała się na budowaniu niestandardowych jachtów, a nie na masowej produkcji. Dążenie do zaspokojenia wyłącznej liczby klientów nadaje sens naszej pracy. Klienci, którzy wybierają Astondoa, mają wyjątkową percepcję wartości, indywidualności i jakości.

Zobacz dalej

ASTONDOA 677 Coupe

Zobacz dalej

ASTONDOA 377 Coupe Outboard

Zobacz dalej

ASTONDOA 377

Zobacz dalej

ASTONDOA AS8

Zobacz dalej

ASTONDOA AS5

Zobacz dalej

ASTONDOA 66 FLY

© 2024 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone