CALIONBOATS™️ to stocznia zarządzana przez profesjonalistów z dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze żeglarskim, zlokalizowana w strefie przemysłowej Teverola (CE) w Kampanii. Produkujemy szeroką gamę łodzi o wyjątkowej żywotności, szybkości i funkcjonalności. Każda z nich może być dostosowana przez klienta do jego potrzeb żeglarskich, od tapicerki (którą produkujemy we własnym zakresie) po różne elementy wyposażenia i akcesoria.

Co robimy:

Nasza usługa pozwala cieszyć się kompleksową gamą ekskluzywnych korzyści: od znalezienia odpowiedniej łodzi, dostosowanej szczegółowo do każdego klienta, po całodobową pomoc, poprzez ekskluzywne okazje rabatowe i zapowiedzi nowych łodzi. Żaden klient nie będzie niezadowolony z Calionboats™️, zawsze dołożymy wszelkich starań, aby Cię zadowolić i zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów i łodzi.

Co sprzedajemy:

Calionboats™️ sprzedaje najlepsze łodzie, osprzęt i wiele innych akcesoriów ze świata żeglarskiego. Nieustannie poszukujemy nowych rzeczy, ale nigdy nie zapominając o doświadczeniu i tradycji mistrzów, którzy uczynili nas tym, czym jesteśmy dzisiaj.

Zobacz dalej

CALIONBOATS 33 W.A.

Zobacz dalej

CALIONBOATS 21.5

Zobacz dalej

CALIONBOATS 197

© 2024 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone