Czarter łodzi

Proponujemy Państwu wynajem łodzi. W wyniku uruchomienia własnej wypożyczalni nasza aktualna oferta łodzi dostępnych na wynajem wraz z ich lokalizacją znajdziecie w informacjach poniżej. Oferujemy wynajem łodzi bez skippera oraz z naszym skipperem. Proponujemy także wycieczki jedno oraz kilku godzinne przepięknymi trasami wodnymi Wrocławia. To także nowa możliwość testowania wybranych modeli.

Wszystkie oferowane przez nas łodzie udostępniamy z pełnym zbiornikiem paliwa oraz pełnym ubezpieczeniem – każdorazowo pobierana jest kaucja tytułem pokrycia kosztów udziału własnego w przypadku wystąpienia ewentualnych szkód i zniszczeń. Szczegółowe warunki najmu dostępne będą w zakładce „Warunki najmu

Słowniczek:

Transit log – Transit log to niewielka opłata, która obejmuje sprzątanie końcowe, gaz do gotowania oraz w zależności od miejsca przeznaczenia także pościel.

Kaucja / depozyt – Podobnie jak w przypadku wynajmu samochodu, podczas czarterowania łodzi zostaniesz poproszony o wpłacenie zwrotnego depozytu (w wielu przypadkach możliwe jest zablokowanie opłaty depozytowej na karcie kredytowej). Depozyt ten zostanie zwrócony, jeśli łódź zostanie zwrócona bez uszkodzeń. Kaucja nie jest pobierana przy wynajmie łodzi z naszym skipperem w wynajmie godzinowym.

Skipper – Możesz zarezerwować wakacje z profesjonalnym skipperem na pokładzie. Ich usługi są zazwyczaj dodatkowo płatne, a cena jest wymieniona wśród dodatkowych opłat na każdym profilu łodzi. Jednocześnie należy pamiętać, że skipper będzie musiał spać w jednej z kabin, a posiłek skippera nie jest wliczony w cenę.

Zwierzęta – Żeglowanie ze zwierzętami jest możliwe, głównie za dodatkową opłatą. Informacje te są zawsze wyświetlane na profilach łodzi. Daj nam znać, jeśli planujesz zabrać swojego zwierzaka na pokład

Zobacz dalej

Joker Boat Coaster 520 + DF60ATL

© 2024 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone