ECOWORKS MARINE

Ecoworks Marine stała się jedną z najbardziej zaufanych światowych marek w przemyśle morskim – od super jachtów po małe łodzie, mariny i stocznie jachtowe – gama środków czyszczących Ecoworks Marine okazała się najbardziej wydajnymi, najlepszymi ekologicznymi środkami czyszczącymi dla przemysłu morskiego, z produktami do wnętrz jachtów, odtłuszczaczami do maszynowni, zewnętrznymi środkami do czyszczenia łodzi i wszystkich powierzchni.
Wykorzystując sprytne mieszanki bakterii i enzymów w połączeniu z innymi odnawialnymi zasobami, nasze produkty zjadają brud w naturalny sposób, zamiast spalać go z powierzchni.
W rzeczywistości, często mówimy, że działają lepiej niż wielu naszych konkurentów chemicznych. Oferujemy wysokiej jakości środki do czyszczenia włókna szklanego i węglowego oraz pełną gamę produktów do czyszczenia łodzi.

Przyjazne dla oceanów i zdrowsze dla Ciebie. Ekologiczne, zrównoważone środki do czyszczenia łodzi, którym można zaufać. #jacht, #łodzie, życie pod żaglami

15 środków czyszczących – wszystkie opracowane na pokładach najbardziej prestiżowych jachtów na świecie. Do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Asortyment obejmuje:
⚬ All Surface Cleaner ⚬ Laundry Liquid ⚬ Washing-up Liquid ⚬ Natural Sanitiser ⚬ Washroom & toilet cleaner ⚬ Glass Cleaner ⚬ Varnished wood cleaner & wax ⚬ Fabric cleaner ⚬ Teak deck cleaner ⚬ Rib Cleaner ⚬ Yacht wash ⚬ Engine cleaner ⚬ Bilge Cleaner ⚬ Fat oil and grease Drain cleaner & grey water additive. #jacht, #życie pod żaglami, #łodzie

Zobacz dalej

Ecoworks Marine All Purpose Yacht & Boat Wash Hull Cleaner (koncentrat)

Zobacz dalej

EcoAll Surface Cleaner (koncentrat)

Zobacz dalej

EcoTeak Deck Cleaner (koncentrat)

Zobacz dalej

Ecoworks Marine Varnished Wood and Leather Polish Cleaner

Zobacz dalej

Ecoworks Marine eco-Degreaser (koncentrat)

Zobacz dalej

Ecoworks Marine Eco-friendly Boat Bilge Cleaner (koncentrat)

Zobacz dalej

Ecoworks Marine Eco-Friendly Grey Water Drain Cleaner

Zobacz dalej

Ecoworks Marine Eco-friendly RIB Boat Cleaner

© 2024 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone