O Firmie

Marka SELVECO powstała jako rodzinna firma z pasji jej założycieli i fundatorów do morza, łodzi i aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Od początku swego istnienia bardzo aktywnie rozpoczęła promocję tej formy spędzania wolnego czasu a dynamika z jaką pozyskiwała partnerów była i jest do dziś imponująca. Pierwsze umowy z dostawcami podpisane zostały już w niespełna miesiąc od chwili założenia firmy. Jako pierwsza w naszym gronie pojawiła się firma Joker Boat oferująca rodzinne łodzie motorowe RIB. Po niej szybko zaczęli dołączać następni. Do oferty dołączyły między innymi Airon Marine – producent jachtów motorowych o zacięciu sportowym. Nie tak dawno mieliśmy zaszczyt dołączyć do rodziny FIART Mare, która specjalizuje się w wytyczaniu nowych trendów.

Aktualnie SELVECO jest przedstawicielem kilku światowych producentów łodzi motorowych, osprzętu i akcesoriów marynistycznych. W naszej ofercie znajdziecie osprzęt nawigacyjny, silniki zaburtowe między innymi SUZUKI, osprzęt audio Aquatic AV, Fusion czy Pioneer.

Pasja nas połączyła i pasja jest motorem, który nas napędza i motywuje do działania. Niezmiennie to co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego tematu i każdego Klienta. Oznacza to obsługę od momentu stworzenia oferty aż po rejestrację i wydanie łodzi. A potem pozostaje to co najprzyjemniejsze – dzielenie się radością Klienta z posiadania i pływania jednostką z naszej oferty.


Nasza wizja

Naszym celem jest postrzeganie nas przez jako firma innowacyjna, zapewniająca najwyższą jakość produktów i dbająca o satysfakcja klientów. Dbany o to na każdym etapie kontaktów i na każdym etapie naszej pracy. Staramy się zaspokajać potrzeby naszych Klientów i wyprzedzać ich oczekiwania.

Innowacja ma kluczowe znaczenie. Wspieramy i dbamy o satysfakcję klientów. Osiąga się to poprzez oferowanie nowych i dobrze wykonanych produktów, z najlepszych materiałów, w najlepszy możliwy sposób.

Nasze priorytety

Staramy się zaspokoić naszych klientów i sprawić, aby nasze produkty i usługi były najwyższej jakości

Jako Klienci możecie wybierać – to dla nas najważniejsze. Klienci jako najważniejsi podejmują decyzję bo to oni spełniają swoje marzenia – my im tylko z radością w tym pomagamy. Dbamy o to aby produkty przez nas oferowane były najwyższej jakości, nie dbając często o nasze koszty – najważniejsza jest Wasza satysfakcja i zadowolenie bo to dzięki Wam jesteśmy i możemy spełniać swoje pasje.


Mamy nadzieję, że ciągła nasza praca nad produktami nad ich jakością i promocją spotka się z Państwa akceptacją i uznaniem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

PARTNER UBEZPIECZENIOWY

© 2024 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone