O Firmie

Firma SELVECO powstała jako rodzinna firma z pasji jej założycieli i fundatorów do morza, łodzi i aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Od początku swego istnienia bardzo aktywnie rozpoczęła promocję tej formy spędzania wolnego czasu a dynamika z jaką pozyskiwała partnerów była i jest do dziś imponująca. Pierwsze umowy z dostawcami podpisane zostały już w niespełna miesiąc od chwili założenia firmy. Jako pierwsza w naszym gronie pojawiła się firma Joker Boat oferująca łodzie typu RIB. Po niej szybko zaczęli dołączać następni.

Aktualnie SELVECO jest przedstawicielem kilku światowych producentów łodzi motorowych, osprzętu i akcesoriów marynistycznych. W kilku przypadkach na zasadach wyłączności na terenie Polski czy Europy.

Pasja nas połączyła i pasja jest motorem, który nas napędza i motywuje do działania. Niezmiennie to co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego tematu i każdego Klienta.


Nasza wizja

Naszym celem jest postrzeganie nas przez jako firma innowacyjna, zapewniająca najwyższą jakość produktów i dbająca o satysfakcja klientów.
Innowacja ma kluczowe znaczenie. Wspieramy i dbamy o satysfakcję klientów. Osiąga się to poprzez oferowanie nowych i dobrze wykonanych produktów, z najlepszych materiałów.

Nasze priorytety

Staramy się zaspokoić naszych klientów i sprawić, aby nasze produkty i usługi były najwyższej jakości
Klienci mogą wybierać – to dla nas najważniejsze. Klienci jako najważniejsi podejmują decyzję bo to oni spełniają swoje marzenia – my im tylko z radością w tym pomagamy.


Mamy nadzieję, że ciągła nasza praca nad produktami nad ich jakością i promocją spotka się z Państwa akceptacją i uznaniem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

PARTNER UBEZPIECZENIOWY


PARTNER LEASINGOWY


POZOSTALI PARTNERZY

 


Internetowa Baza Firm Business Navigator

© 2022 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone