Airon Marine

Klasyczne łodzie motorowe (motorówki) są bardzo popularne w Europie Zachodniej, u nas mniej znane. Prezentujemy Państwu produkty włoskiej rodziny Molinari bardziej znanych jako stocznia AIRON MARINE. Stocznia powstała w 1976 roku u wybrzeża jeziora COMO we Włoszech. Znana jest przede wszystkim z łodzi motorowych i jachtów motorowych – bardzo szybkich, dla których rozwinięcie prędkości nawet 60 węzłów na wodzie nie stanowi najmniejszego problemu.

Paolo Molinari, napędzany z jego wielkiej pasji i doświadczenia zdobytego w rodzinie mistrzów sportów motorowodnych zawsze żył i oddychał miłością do łodzi i rywalizacji.

Pierwszą łódź zaprojektował na jego zlecenia Walter Posca – zaprojektował i zbudował – pierwszy 36 stopowy jacht motorowy z drewna, która na zawsze  zostanie częścią historii AIRON MARINE ze względu na piękno jej kadłuba. Bezpośrednio potem powstała 45 stopowa jednostka motorowa z dwoma silnikami 1200 ccm, w będąca w stanie osiągnąć to, co także potem było uznawane za niespotykane – pływanie z prędkością 60 węzłów.

Od samego początku było jasne, co zrobił Paolo Molinari, postanowił zbudować łodzie nie tylko bezpieczne na wodzie, ale zapewniające pełny komfort i doskonałą jakość.

Gama łodzi AIRON to hydrodynamiczne innowacje. Zapewniają one doskonałe połączenie szybkości / wagi / mocy, co powoduje ograniczenie zużycia paliwa, płynny ruch na fali, i optymalne własności​ nautyczne​.
Wewnętrznie, mogą być całkowicie zbudowane wg zlecenia Klienta – pełna indywidualność – zadzwoń a my wyszukamy najbardziej odpowiednie dla Ciebie materiały, zbudujemy łódź zgodnie z najlepszą tradycją włoskiego szkutnictwa.

AIRON MARINE jest zaangażowany w prowadzone badania techniczno-innowacyjne, które umożliwiają im zaspokojenie potrzeb każdego klienta, dzięki czemu wszystkie łodzie motorowe bez wątpienia pozostają wyjątkowe.

O ile to możliwe, Paolo Molinari osobiście poznaje każdego Klienta, pomagają mu w tym również jego dwaj synowie: Camillo i Tommaso, zawsze są pod ręką, aby zapewnić dogłębną wiedzę na temat łodzi i przedstawić zalety prowadzenia.

Profesjonalizm, badania, i wytrwałość doprowadziły AIRON MARINE do ścisłej czołówki wytwórców łodzi, pozostając wierny tradycji. Łodzie motorowe Airon Marine czeka jeszcze niejedna nagroda.

Zobacz dalej

Airon Marine CINQUANTADRONE Sport

Zobacz dalej

Airon Marine CINQUANTADRONE

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 36 WA

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 35

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 34

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 28

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 25

Zobacz dalej

Airon Marine A 4800 T-TOP

© 2024 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone