Airon Marine

Klasyczne łodzie motorowe (motorówki) są bardzo popularne w Europie Zachodniej, u nas mniej znane. Prezentujemy Państwu produkty włoskiej rodziny Molinari bardziej znanych jako stocznia AIRON MARINE. Stocznia powstała w 1976 roku u wybrzeża jeziora COMO we Włoszech. Znana jest przede wszystkim z łodzi motorowych i jachtów motorowych – bardzo szybkich, dla których rozwinięcie prędkości nawet 60 węzłów na wodzie nie stanowi najmniejszego problemu.

Paolo Molinari, napędzany z jego wielkiej pasji i doświadczenia zdobytego w rodzinie mistrzów sportów motorowodnych zawsze żył i oddychał miłością do łodzi i rywalizacji.

Pierwszą łódź zaprojektował na jego zlecenia Walter Posca – zaprojektował i zbudował – pierwszy 36 stopowy jacht motorowy z drewna, która na zawsze  zostanie częścią historii AIRON MARINE ze względu na piękno jej kadłuba. Bezpośrednio potem powstała 45 stopowa jednostka motorowa z dwoma silnikami 1200 ccm, w będąca w stanie osiągnąć to, co także potem było uznawane za niespotykane – pływanie z prędkością 60 węzłów.

Od samego początku było jasne, co zrobił Paolo Molinari, postanowił zbudować łodzie nie tylko bezpieczne na wodzie, ale zapewniające pełny komfort i doskonałą jakość.

Gama łodzi AIRON to hydrodynamiczne innowacje. Zapewniają one doskonałe połączenie szybkości / wagi / mocy, co powoduje ograniczenie zużycia paliwa, płynny ruch na fali, i optymalne własności​ nautyczne​.
Wewnętrznie, mogą być całkowicie zbudowane wg zlecenia Klienta – pełna indywidualność – zadzwoń a my wyszukamy najbardziej odpowiednie dla Ciebie materiały, zbudujemy łódź zgodnie z najlepszą tradycją włoskiego szkutnictwa.

AIRON MARINE jest zaangażowany w prowadzone badania techniczno-innowacyjne, które umożliwiają im zaspokojenie potrzeb każdego klienta, dzięki czemu wszystkie łodzie motorowe bez wątpienia pozostają wyjątkowe.

O ile to możliwe, Paolo Molinari osobiście poznaje każdego Klienta, pomagają mu w tym również jego dwaj synowie: Camillo i Tommaso, zawsze są pod ręką, aby zapewnić dogłębną wiedzę na temat łodzi i przedstawić zalety prowadzenia.

Profesjonalizm, badania, i wytrwałość doprowadziły AIRON MARINE do ścisłej czołówki wytwórców łodzi, pozostając wierny tradycji. Łodzie motorowe Airon Marine czeka jeszcze niejedna nagroda.

Zobacz dalej

Airon Marine CINQUANTADRONE

Zobacz dalej

Airon Marine A 4800 T-TOP

Zobacz dalej

Airon Marine A 4500 T-TOP

Zobacz dalej

Airon Marine A 4300 T-TOP

Zobacz dalej

Airon Marine A 4100 T-TOP

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 34

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 28

Zobacz dalej

Airon Marine AmX 25

© 2023 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone