O nas

Luksusowe jachty i łodzie motorowe

Oferujemy jachty i łodzie motorowe znanych i uznanych włoskich oraz hiszpańskich stoczni. Jesteśmy Autoryzowanymi Partnerami w Polsce reprezentowanych przez nas stoczni, zapewniamy pełną obsługę przed- i po- sprzedażną. W ofercie selveco boats & ribs  znajdziecie Państwo łodzie i jachty o długości od 5  do 35 metrów, zarówno w wersji open, day cruiser, jak też w wersjach kabinowych. Największe i najbardziej luksusowe jachty występują w wersjach z otwartym lub zamkniętym górnym pokładem typu FLY.

Łodzie motorowe RIB

odziW ofercie selveco boats & ribs znajdziecie Państwo pełną gamę łodzi motorowych RIB renomowanych stoczni europejskich w rozmiarze od 19 - 45 stóp co powoduje, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Największe z łodzi motorowych zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo na wodzie oraz możliwość spania dla 2 do 6 osób pod pokładem jak ma to miejsce w klasycznych łodziach laminowanych. Oferujemy łodzie rodzinne, o charakterystyce sportowej lub dla wędkarzy.

FIART Mare Seawalker /43/ - nowy Hard Top

FIART nie zwalnia tempa prac nad unowocześnianiem i ulepszaniem swoich produktów - teraz oprócz nowych silników zaburtowych Mercury w ofercie pojawia się zupełnie nowy HARD TOP, na początek dedykowany do modelu Seawalker 43. W naszej ocenie prezentuje się po prostu świetnie. Zmiana Hard Top wymusza też niewielkie zmiany w kokpicie ale to też dodaje świeżości łodzi.

Czekamy na kolejne modyfikacje w mniejszych jednostkach !

Zobacz dalej

FIART P54 - testy morskie

Piękny, innowacyjny i zdecydowanie nieszablonowy, Fiart P54 był niekwestionowaną królową swojego segmentu na jesiennych targach jachtowych, gdzie na każdym wypadzie w morze natychmiast przyciągał uwagę wszystkich. P54, dzieło znanego Stefano Pastrovicha, to projekt, w którym udało się doskonale połączyć estetykę i funkcjonalność w zdecydowanie zmysłową i urzekającą mieszankę. To projekt, którego nie mogliśmy zignorować, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, weszliśmy na pokład, aby zobaczyć, jak to jest. Testy przeprowadzono w Genui w zimny i deszczowy dzień.

"Ponury dzień, w którym morze dodaje do ogólnego zdenerwowania krótką, stromą falę o wysokości około metra, która wydaje się być zrobiona specjalnie po to, aby nas denerwować. Pracujemy na biegu jałowym, ale P54 nie odczuwa skutków fal, trzyma się wody jak super jacht i po prostu nie przejmuje się tym, co się wokół niego dzieje." (...)

Przeczytaj cały artykuł opublikowany przez Yacht Digest.

Zobacz dalej

© 2023 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone