677 Coupe przeciwstawia się standardom w swoim segmencie, ze swoimi 18,94 metrami długości, wyróżnia się czystymi i sportowymi liniami, które płyną wzdłuż łodzi tworząc sugestywny i prowokujący profil.

Jego odwrócony dziób, znak rozpoznawczy gamy Coupe, jak również duże szklane powierzchnie komponują się z liniami łodzi, tworząc unikalną sylwetkę, która urzeknie miłośników sportowego żeglarstwa, którzy niechętnie obejdą się bez luksusu na pokładzie. Te duże okna wyróżniają się swoim pięknem, ale także integracją morza z życiem na pokładzie i wraz z chowanym szyberdachem sprawią, że doświadczenie żeglowania na 677 Coupe będzie wyjątkowe.

Skupienie się na funkcjonalności
W projekcie 677 Coupe szczególny nacisk położono na habitability z rozwiązaniami, które zapewniają płynną komunikację między poszczególnymi strefami. Jego rewelacyjna pojemność pozwala na umieszczenie trzech kabin z prywatnymi łazienkami oraz opcjonalnie czwartej kabiny: kabiny VIP, z łóżkiem skierowanym na rufę, kabiny gościnnej z dwoma pojedynczymi łóżkami, kabiny do wyłącznego użytku właściciela oraz przestrzeni przeznaczonej na kambuz lub czwartą kabinę.

© 2022 Selveco, Wszystkie prawa zastrzeżone